Priradíš správne krstné mená slovenských hercov? (PRIRAĎOVAČKA)

Vítame vás pri našom kvíze, ktorý vás pozýva na zaujímavú výzvu – správne priradiť krstné mená k priezviskám slovenských hereckých hviezd. Ak máte radi slovenské filmy a divadelné predstavenia, určite oceníte možnosť testovať svoje vedomosti a zistiť, či poznáte svojich obľúbených hercov aj z ich mena. Pripravte sa ale predovšetkým na zábavu a možnosť sa niečo nové naučiť. Tak neváhajte a vyskúšajte si svoje znalosti v našom kvíze!

Pochváľte sa nám výsledkom kvízu, budeme radi

Pokiaľ ste úspešne dokončili našu vedomostnú úlohu, napíšte nám do komentára na Facebooku, či sa vám kvíz páčil alebo nie, prípadne koľko bodov alebo známku sa vám podarilo získať. Veľmi si to vážime. Budeme radi, ak nás podporíte týmto jednoduchým spôsobom. Ak ste boli s kvízom spokojný,  môžete ho navyše zdieľať medzi priateľmi. Viac podobných kvízov nájdete >>TU<<

slovenskí herci krstné mená kvíz test

Radi by sme sa poďakovali všetkým našim čitateľom, ktorí sa zúčastnili nášho kvízu a ukázali svoje znalosti v oblasti slovenskej hereckej scény. Veríme, že ste si užili zábavu pri riešení úloh a možno aj zistili niečo nové o svojich obľúbených hercoch. Ďakujeme, že ste si našli čas. Veríme, že ste si užili skvelý zážitok a tešíme sa na to, že pre vás pripravíme ďalšie zaujímavé kvízy. Ešte raz ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na vás pri ďalšej príležitosti!