Priradíš správne krstné mená slovenských herečiek? (PRIRAĎOVAČKA)

Vítame vás pri našom zábavnom kvíze, ktorý vás pozýva na pútavú výzvu – správne priradiť krstné mená ku priezviskám slovenských herečiek. Ak ste fanúšikmi slovenského filmu a divadla, určite oceníte príležitosť overiť svoje vedomosti a zistiť, či poznáte svoje obľúbené herečky aj z ich mena. Kvíz je plný zaujímavých a rôznorodých úloh, ktoré sú určené pre každého, kto má záujem zlepšiť svoje znalosti v tejto oblasti. Pripravte sa na zábavu a testovanie svojich vedomostí v tejto zábavnej výzve. Tak neváhajte a vyskúšajte si svoje znalosti v našom kvíze!

Pochváľte sa nám výsledkom kvízu, budeme radi

Pokiaľ ste úspešne dokončili našu vedomostnú úlohu, napíšte nám do komentára na Facebooku, či sa vám kvíz páčil alebo nie, prípadne koľko bodov alebo známku sa vám podarilo získať. Veľmi si to vážime. Budeme radi, ak nás podporíte týmto jednoduchým spôsobom. Ak ste boli s kvízom spokojný,  môžete ho navyše zdieľať medzi priateľmi. Viac podobných kvízov nájdete >>TU<<

slovenské herečky krstné mená priraďovačka test kvíz

Radi by sme sa poďakovali všetkým účastníkom nášho kvízu, ktorý sa venoval slovenským herečkám a ich krstným menám. Veríme, že ste si pri riešení úloh užili zábavu a zároveň sa aj niečo nové dozvedeli o vašich obľúbených herečkách. Ďakujeme, že ste si našli čas a úsilie, aby ste sa zapojili do kvízu a ukázali svoje znalosti v oblasti slovenskej hereckej scény. Tešíme sa, že sme vás mohli pobaviť a zároveň aj vzdelávať. Ešte raz ďakujeme za vašu účasť a tešíme sa na to, že vás pripravíme na ďalšie zaujímavé kvízy!