Preskočiť na obsah
Home » Priradíš správne ďalšie krstné mená slovenských hereckých osobností?

Priradíš správne ďalšie krstné mená slovenských hereckých osobností?

V tretej časti vášho obľúbeného kvízu sa venujeme zaujímavej a zábavnej aktivite, ktorou je dopĺňanie krstných mien k priezviskám slovenských hereckých osobností. V tomto teste si môžete overiť svoje znalosti a zistiť, či ste pozorní diváci, ktorí si pamätajú nielen priezviská, ale aj krstné mená svojich obľúbených hercov a herečiek. Test obsahuje množstvo rôznych priezvisk, od tých najznámejších až po menej obvyklé. Pokiaľ ste pripravení, začnime s testovaním vašich znalostí slovenského hereckého sveta!

Pochváľte sa nám výsledkom kvízu, budeme radi

Pokiaľ ste úspešne dokončili našu vedomostnú úlohu, napíšte nám do komentára na Facebooku, či sa vám kvíz páčil alebo nie, prípadne koľko bodov alebo známku sa vám podarilo získať. Veľmi si to vážime. Budeme radi, ak nás podporíte týmto jednoduchým spôsobom. Ak ste boli s kvízom spokojný,  môžete ho navyše zdieľať medzi priateľmi. Viac podobných kvízov nájdete >>TU<<

Radi by som sa touto cestou poďakovali všetkým čitateľom, ktorí si vyskúšali doplniť krstné mená k priezviskám hercov a herečiek. Dúfam, že ste si užili túto zábavnú a interaktívnu aktivitu a zároveň ste si osviežili svoje znalosti o slovenskom hereckom svete. Ak máte akékoľvek ďalšie nápady na témy, o ktorých by ste radi čítali, neváhajte sa nám ozvať a radi sa im budeme venovať v ďalších článkoch, kvízoch, testoch. Ešte raz veľké ďakujeme za váš záujem a prajeme príjemný deň!