Vráť sa do Konga! Napísal Slovák Afričanovi žijúcemu na Slovensku, jeho ODPOVEĎ baví internet

Bol Wilson, afrického pôvodu, je najznámejší medzi obyvateľmi mesta Košice, ale získava si stále viac obľuby od Slovákov na sociálnych sieťach. V nedávnej dobe sa mu podarilo vtipne ponížiť istého Slováka.

Bol Wilson, ktorý pochádza z Afriky, je známy svojou prirodzenou povahou, ktorá robí radosť mnohým Slovákom. V tejto náročnej dobe prináša kúsok pozitívnej nálady. V poslednej dobe vzbudil pozitívne emócie, keď sa na bicykli zabávne vyjadril o počasí na Slovensku. Istá Slovenka sa ho totiž na Instagrame opýtala, či mu nie je zima. A Bol jej rád odpovedal: „Keď neprší, sneží. Keď nesneží, fúka vietor. To ale už je dosť, pánabeka!,“ zaznelo od neho po slovensky.

Vráť sa do Konga

Nedávno sa však musel vyrovnať s negatívnymi reakciami, ale ako vždy, dokázal na ne zareagovať vtipnou odpoveďou. Istý Slovák adresoval mladíkovi nepríjemnú správu týkajúcu sa jeho pobytu na Slovensku, keď mu napísal: “Nepáči sa ti? Tak sa vráť do Konga.” Avšak Afričan, ktorý žije v Košiciach, na to vtipne reagoval: “Už nemusím, lebo bude leto a bude teplo,” a pridal ešte niečo navyše: „Ale mám otázku. Ty sa kam vrátiš? Na Veľkú Moravu?,“ opýtal sa ho na záver.

Bol Wilson
článok pokračuje pod fotografiou

Video, ktoré si môžete pozrieť TU, pobavilo mnohých, ale vyššie spomenutá negatívna reakcia však, bohužiaľ, nebola jediná.

Cyklokuriér si našiel aj takýto odkaz: „Európa nie je pre teba… musíš do teplejších krajín,“ poradil mu iný Slovák.

A jeho odpoveď? „Pánabeka! Kto ti to povedal? Poviem ti rozdiel medzi tebou a mnou. Myslíš si, že veľa vecí, je prekonať nemožné. Takže sa obmedzuješ, ale ja verím v presný opak,“ odkázal mu Wilson na Tik toku.

Cyklokuriér má na TikToku viac ako 48-tisíc fanúšikov, medzi ktorými sú aj mnohí Slováci.

Bol Wilson
cyklokuriér Bol Wilson