JOJka sa pochválila veľkou novinkou: Šou MAMA, OŽEŇ MA bude mať pokračovanie!

Kto by si nepamätal na reláciu Mama, ožeň ma, v ktorej hľadalo lásku niekoľko zúfalých a osamelých mužov. Legendárne hlášky, tragikomické momenty, radosť, šťastie, žiaľ a sklamanie. Aj to všetko mohli diváci vidieť kedysi dávno na obrazovkách TV JOJ, ktorá šou vysielala. Písal sa rok 2011 a po 10 rokoch sa dočkáme novej série.

TV JOJ chystá pokračovanie úspešnej, no i kontroverznej šou Mama, ožeň ma. „Mamy a otcovia, pomôžte svojim deťom v náročnej dobe! Máte doma dcéru na vydaj, a aj tak je stále bez chlapa? Je váš syn osamelý dobrák, čo nevie nájsť tú pravú? Alebo vy sami hľadáte lásku na celý život? Prihláste sa do obľúbenej a vynovenej šou Mama, ožeň ma,“ láka TV JOJ odvážnych a najmä osamelých ľudí do pripravovanej novej série.

A reakcie divákov a fanúšikov tejto šou nenechali na seba dlho čakať. “Tak to je super! Len dúfam, že tretia séria bude na rovnakej úrovni ako predchádzajúce, latka je vysoko,” napísala ironicky diváčka Saša. “Mohli by ste siahnuť po overených hviezdach z predošlých sérií. Napríklad by som chcel vedieť ako sa má Tonko,” pridal sa Michal.

Budete sledovať novú sériu šou Mama, ožeň ma?

Zdroj: Facebook / Video/Foto: YouTube