To dokáže iba on! Igor Matovič ako kocúr mnohých pobavil, ale aj rozzúril

Kým Slovensku hrozí ďalšia koaličná kríza a vláda sa znova otriasa v základoch, bývalý premiér a súčasný minister financií Igor Matovič si akoby z toho nič nerobil. Na sociálnej sieti sa zabáva pre neho typickým spôsobom.

V utorok ráno sa Igor Matovič verejne pochválil, čo sa mu podarilo u neho doma vo vlastnej kúpeľni. Nechtiac si umyl hlavu šampónom určeným pre nového člena jeho rodiny – kocúra. Jeho príspevok vyvolal okamžite mnoho reakcií. Niektorých táto jeho historka potešila a pobavila, iní pre ňu nenašli pochopenie. Začali ho kritizovať, prečo to vôbec dáva verejne na sociálnu sieť.

Našli sa aj takí, ktorí si z neho vystrelili tak, že ho nakreslili s mačacou hlavou. Koláž sa dostala aj k samotnému Matovičovi a obrázok, samozrejme, zverejnil, čím znova rozpútal vášne medzi ľuďmi.

Koláž Igora Matoviča s mačacou hlavou
Koláž Igora Matoviča s mačacou hlavou
Nový člen rodiny Igora Matoviča
Nový člen rodiny Igora Matoviča

Deň na to Igor Matovič ďalší príspevok na tému “mačiak”. “Zveriť sa iným s úsmevnou príhodou o Mačiakovom šampóne je pod ich úroveň a nikdy by to, božechráň, neurobili… veď predsa im sa také nič nikdy nestalo a vlastne im nadľuďom sa to ani stať nemôže. Oni sú totiž akurátni, nuž, niektorým ľuďom nebotyčné ego bráni vo výhľade na svoju malosť,” napísal kriticky.

Reakcie ľudí

Zdroj/Foto: Facebook