Preskočiť na obsah
Home » 3 2 1 ŠTART! Súťažiaci nariekajú, diváci sú nadšení: Začala 13. séria FARMY

3 2 1 ŠTART! Súťažiaci nariekajú, diváci sú nadšení: Začala 13. séria FARMY

Fanúšikovia a diváci Farmy sa dočkali. Televízia Markíza odštartovala v poradí už 13. sériu tejto vidieckej reality šou. A ako sľubovala, je úplne iná ako tie predchádzajúce. Farmári si nebudú užívať žiadny luxusu v podobe vírivky či plnej chladničky, ale všetko si budú musieť svojpomocne vybudovať a zabezpečiť.

Moderovať 13. sériu bude opäť komička z Oravy Eva Evelyn Kramerová, čo u divákov vyvolalo znova nesúhlasné reakcie. Viac sa dočítate —TU—. Markíza zároveň nedávno predstavila aj všetkých 15 súťažiacich, ktorí sa pobijú o 75 000 eur. Ak ste ich ešte nevideli, môžete si ich pozrieť —TU—.

Aj 13. sériu Farmy moderuje Eva Evelyn Kramerová

Moderátorka Eva Evelyn Kramerová | Farma 13

Začínajú úplne od nuly

Najnovšia séria Farmy sa vracia späť k svojim koreňom. Nový statok sa nachádza na úplne novom mieste, konkrétne ide o hory Považského Inovca. Farmárov nečaká žiadny luxus, ale drsné podmienky hneď od úvodu. Nemajú pripravené žiadne postele, dokonca ani steny. Jedinou vybudovanou a zariadenou budovou je domček farmára týždňa, ktorý je zapustený do zeme a vybavený romantickým nábytkom. Čiastočne vybudovaná je aj kúpeľňa s drevenou kaďou. Sprcha je vonku. Kým si 15-členný kolektív nespraví steny a nábytok, bude vystavený nevyspytateľnému vplyvu počasia. Navyše ak  súťažiaci nepostavia maštale a výbehy pre zvieratá, spať budú musieť s nimi.

Ohlasy divákov

Netradiční bol aj príchod farmárov na statok. Tí sa museli prepraviť z rôznych kútov Slovenska, čo niektorí po psychickej a fyzickej stránke zvládali len veľmi ťažko. Napríklad červený tím začínal svoju púť vo Vysokých Tatrách a vysokohorské prostredie im spôsobilo značné problémy. Väčšina farmárov zrejme počítala s tým, že ich na statku čaká luxus, ničnerobenie a hýčkanie tak, ako tomu bolo v predchádzajúcich sériách.

Pri pohľade na komentáre na sociálnych sieťach je vidieť, že väčšine farmárskych divákov a fanúšikov návrat ku koreňom pozdáva. “Mysleli asi, že ich tam čakajú bazény, ako posledné tri Farmy… tak majú prekvapko,” napísala Eva. “Konečne nejaká zmena, teším sa,” pridala sa Marta. “Konečně se tato reality show vrací ke svému normálu. Poslední farmy, kde měli soutěžící všechno hotové pod nosem tak nestály za nic. Tak uvidíme,” komentoval Kamil z Českej republiky. “Paráda, vyzerá to super, to nové okolie aj drsnejšie podmienky bez vírivky, dúfam že to bude aj skutočne drsné a nie divadelné akože drsné predstavenie,” napísal Peter.

A ako sa vám páčila úvodná časť Farmy 13? Kto vás najviac zaujal? Dajte nám vedieť v komentároch na Facebooku.

 

Domček farmára týždňa | Farma 13

Domček farmára týždňa | Farma 13

Farmári prichádzajú | Farma 13

Farmári prichádzajú | Farma 13

Farmári prichádzajú | Farma 13

Farmári prichádzajú | Farma 13

V dome farmára týždňa | Farma 13

V dome farmára týždňa | Farma 13

Foto: Instagram