Preskočiť na obsah
Home » Odsúdení vrahovia, raper a MMA bojovník: Spoločná FOTKA Černáka, Rytmusa a Végha pohoršila Slovákov

Odsúdení vrahovia, raper a MMA bojovník: Spoločná FOTKA Černáka, Rytmusa a Végha pohoršila Slovákov

Slovenským Facebookom aktuálne koluje fotografia, ktorá pobúrila verejnosť. Je na nej zachytený raper Rytmus s MMA bojovníkom Attilom Véghom, ktorí navštívili doživotne odsúdených väzňov v Leopoldove. Na fotke pózuje aj niekdajší obávaný boss podsvetia a niekoľkonásobný vrah Mikuláš Černák. A to nie je všetko!

Fotka neunikla pozornosti ani adminovi policajného účtu na Facebooku Dávidovi Púchovskému, ktorý ju označil za “fotku zla”. Na snímke sú ľudia, ktorí majú na svedomí životy desiatky ľudí. “Černák je jasný. Muž po ľavici Rytmusa vzadu s okuliarmi je Viliam Hauser – spoločne s Róbertom Mattom spáchali útok na Vietnamcov v Bratislave. Matta zastrelil 5 z nich, Hauser zahádzal bábätko perinami, udusilo sa,” ozrejmil.

Masaker Vietnamcov sa uskutočnil 8. apríla 1994 v jednom zo skladov na Starej Vajnorskej ceste v Bratislave. V tom čase 23-ročný Róbert Matta a 24-ročný Viliam Hauser zastrelili samopalom troch dospelých mužov vo veku 35, 35 a 34 rokov, dve ženy vo veku 32 a 33 rokov, z ktorých jedna bola tehotná. Taktiež udusili 8-mesačné dieťa. Usmrtené obete našla žena, ktorá rodine vypomáhala pri opatere malého dieťaťa.

Ak sa tam všetci dostali a kto vyniesol fotku von?

“Je pravda, že aj na oddiely doživoťákov sa z času na čas organizujú návštevy z externého prostredia – čo považujem za normálne. Najmä počas vianočných sviatkov im chodia napríklad spievať rôzne súbory. Viem o koncerte Kmeťobandu a ďalších. Ale táto fotka je vrchol primitívnosti. Vysmiaty s vrahmi? To naozaj?” spytuje sa Púchovský s tým, že nerozumie, ako sa dostal dovnútra Végh, prečo tam boli aj osoby ako napríklad Rytmusov manažér, kto fotku vyhotovil, nakoľko je zakázané preniesť čokoľvek na zaznamenávanie obrazu a zvuku, a kto fotku vyniesol von.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Na obrázku môže byť 7 ľudí a stojaci ľudia

Reakcie ľudí

Snímka Rytmusa a Végha s odsúdenými vrahmi vyvolala medzi ľuďmi búrlivú diskusiu. “Na toto treba mať žalúdok, postaviť sa k vrahom, nahodiť úsmev a syyyyyyyr. Tento štát je uz tak skazeny, prehnity a všetko zlé je vlastne dobré a cool,” napísala Sisa. “Chorá doba. Pochopím, ak športovec a “umelec” išli do väznice šíriť osvetu o športe a umení. Čo však nikdy nepochopím, ako sa môže niekto fotiť s vrahom, ktorý držal v strachu celé regióny podnikateľov a obyčajných ľudí s partiou podobných odludov. Ako som Attilovi fandil, už som skončil. Sláva a peniaze mu zatemnili usúdok. Nech sa ide odfotiť s pozostalými alebo napríklad so zdravotníkmi z prvej línie,” pridal sa Pali.

 

Zdroj/Foto: FB/Mikuláš Černák