Preskočiť na obsah
Home » Zvládli by ste poskytnúť prvú pomoc? Vyskúšajte odpovedať na ďalšiu sériu otázok

Zvládli by ste poskytnúť prvú pomoc? Vyskúšajte odpovedať na ďalšiu sériu otázok

Vítame vás u druhého dielu nášho kvízu o prvej pomoci! V minulom článku sme sa venovali základným princípom prvej pomoci a overili sme vaše vedomosti z oblasti poskytovania prvých úkonov pri rôznych zdravotných problémoch. Dnes vám opäť prinášame niekoľko situácií, na ktoré by ste mohli naraziť a testujeme vaše schopnosti reagovať v danej situácii. Pripravte sa na ďalší zaujímavý kvíz, ktorý vám pomôže zlepšiť vaše znalosti a zručnosti v oblasti prvej pomoci.

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Dúfame, že sa vám aj tentoraz náš kvíz páčil a že ste sa pri ňom bavili a zároveň sa naučili niečo nové. Nezabudnite, že znalosti z oblasti prvej pomoci sú veľmi dôležité a môžu vám pomôcť zachrániť životy. Ak ste mali pocit, že niektoré otázky boli náročné, nevzdávajte sa a snažte sa zdokonaliť svoje schopnosti a vedomosti. Vďaka za váš záujem o naše články a tešíme sa na vašu účasť aj v ďalších kvízoch!