Žena vymyslela diabolský spôsob, aby ju neopustil partner: Stal sa na nej doslova závislý!

Používateľka, ktorej identita bola utajená, sa stala terčom tvrdej reakcie za to, že odhalila svoj bizarný zvyk na Instagrame. Nedávno sa žena totiž s ostatnými podelila o šokujúcu informáciu, že svojmu priateľovi počas spánku tajne prikladala nikotínové náplasti.

Údajne to robila preto, aby bol “závislý” od toho, že je s ňou a zažíval abstinenčné príznaky vždy, keď s ňou nespí v jednej posteli. Jej príspevok, ktorý zdieľali tisíce používateľov, všetkých poriadne prekvapil a doslova šokoval. Podľa denníka The Sun ju používatelia Instagramu označili za “odpad”.

Na Instagrame uvedená používateľka nedávno zverejnila fotografiu spolu s popiskom: “Keď mu každú noc, keď s tebou spí, nalepíš nikotínovú náplasť, aby mal abstinenčné príznaky, keď nie ste spolu, tak sa stane závislým od toho, že sa s tebou stretáva.” Ďalej dodala, že ona už závislosťou od nikotínu trpí.

Nikotínové náplasti vo všeobecnosti používajú fajčiari, aby sa zbavili fajčiarskeho zlozvyku. Zdá sa však že táto žena pre pomôcky na odvykanie od fajčenia objavila omnoho diabolskejšie využitie.

nikotínová náplasť

Zdroj/Foto: Instagram, TheSun