Kaliňák a Matovič sa pobili: Lietali päste a kopance! (VIDEO)

Dnešnú tlačovú konferenciu strany Smer narušila intervencia OĽANO. Medzi predsedom OĽANO Igorom Matovičom a bývalým ministrom vnútra Robertom Kaliňákom vypukla fyzická konfrontácia.

Témou stredajšej tlačovej besedy Smeru bolo zatvorenie hraníc kvôli migrantom. No kontinuitu podujatia narušilo terénne vozidlo s Igorom Matovičom vnútri, ktorý mal v ruke mikrofón.

Matovič upozornil členov Smeru, že práve ich vláda umožnila vydávanie dokladov cudzincom potvrdzujúcich ich pobyt na Slovensku. K vozidlu sa najskôr priblížil hovorca Smeru, Ján Mažgút, a neskôr aj Robert Kaliňák. Po pokuse bývalého ministra vnútra vypnúť Matovičovi reproduktor medzi nimi vypukla fyzická konfrontácia. Jeden z členov Smeru dokonca udrel bývalého premiéra päsťou.

Matovič na členov Smeru vyriekol obvinenie: „Vy ste zničili Slovensko!“. Po ostrej slovnej výmene sa Igor Matovič fyzicky pustil do Kaliňáka a kričal: „Je to môj majetok. Nechaj mi to!“. Následne pokračoval v obvineniach, keď hovoril: „Vy ste rozpredali štát, ha* zli špinaví.“ Situáciu neskôr ukľudnila prichádzajúca policajná hliadka.

VIDEO: