Preskočiť na obsah
Home » Zať odfotil svoju svokru, ako sedí zhrbená v kuchyni: Dôvod vás privedie k slzám

Zať odfotil svoju svokru, ako sedí zhrbená v kuchyni: Dôvod vás privedie k slzám

Scott je obyčajný muž, ktorý sa vždy staral o to, aby mala jeho rodina všetko, čo potrebuje. Krutou hrou osudu však bola jeho manželke vo veku len 30 rokov diagnostikovaná leukémia. Aby finančne náročnú liečbu spolu zvládli, Scott sa rozhodol nájsť si ďalšiu prácu. Kvôli dvom zamestnaniam mu však neostával čas, aby sa mohol chorej manželke venovať. Presťahovala sa k nim preto matka jeho ženy. Scott jedného dňa na facebooku zdieľal snímku svojej svokry, ku ktorej pridal dojímavé riadky. 

„Toto je Sharon, moja svokra… Keď sme sa prvýkrát stretli, ťažko som jej rozumel kvôli jej prízvuku. Bola dominantná a agresívna. Vedel som však, že je pre moju lásku veľmi dôležité, aby som ju prijal. Za sedem rokov, sme sa nedokázali zblížiť. Ale keď moja žena dostala leukémiu vo svojich tridsiatich, celý náš život bol zrazu hore nohami,“ začal svoje srdcervúce rozprávanie Scott.

“Svokra nás ale zachránila. Prisťahovala sa k nám, aby sa postarala o moju ženu. Dva roky od tej doby varí, čistí a umýva. Takisto berie moju ženu k lekárovi, a to už viac ako 300 krát. A aj keď nesie všetko toto bremeno a stará sa o všetko, aj jej bola diagnostikovaná rakovina. Bola operovaná a podstúpila chemoterapiu,” pokračoval.

“Dnes ráno, než som odišiel do práce, som urobil nasledujúcu fotografiu. Svokra netušila, že ju fotím. Takto vyzerá ľudská veľkosť! Čakala na kašu svojej dcéry, ktorú varila, deň čo deň, od tej doby, čo ochorela. Nemá vlasy, vypadali jej kvôli chemoterapii. Ale boja sa nevzdáva! Dcérin život je jej drahší než ten svoj. Takto vyzerá skutočná láska,” zakončil.

svokra status leukémia rakovina