Z Tabákovej a jej vzdania úcty Lasicovi sa smeje celé Slovensko: Poslankyňa sa rozhodla reagovať

Z Romany Tabák sa opäť smeje celé Slovensko. Mladá poslankyňa z hnutia OĽaNO si chcela uctiť pamiatku nedávno zosnulého Milana Lasicu, avšak to, čo predviedla, odrovnalo asi všetkých. Kyticu a zapálenú sviečku položila priamo ku popolníku.

Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré zachytáva Romanu Tabák ako prichádza pred hotel Tatra. Práve v tomto hoteli sídli Štúdio L+S. 30-ročná bývalá tenistka však nevošla dovnútra, kde je pripravené pietne miesto, ale kyticu so sviečkou položila k popolníku pri vstupných dverách. Na tento akt prišla navyše v odvážnej minisukni. Video si pozriete —TU—

Romana Tabák je momentálne na smiech všetkým, ktorí tieto momenty zaregistrovali. „Na zemi už boli položené sviečky, inak by mi nenapadlo dať ako prvá sviečku pred hotel,“ obhajuje poslankyňa svoj kolosálny trapas.

Kúpala sa v zakázanej oblasti

Mladá poslankyňa Romana Tabák “baví” a dráždi Slovákov. Nedávno na sociálnej sieti zverejnila fotografiu ako sa mala kúpať v Studenovodských vodopádoch vo Vysokých Tatrách. Keď to ľudia videli, okamžite jej začali nakladať a pýtať sa, či vie, že v danej oblasti je to zakázané, fotku radšej okamžite stiahla. Snímka sa však internetom šíri ďalej. Mnohých zaujíma, či by dostali pokutu aj bežní ľudia, ak by sa kúpali v chránených oblastiach. Zákonodarkyňa sa obhajuje tým, že zle označila lokalitu.

 

30-ročná poslankyňa sa “preslávila” aj svojou duchaplnou reakciou na odvolávanie expremiéra Igora Matoviča na predkladateľa návrhu – podpredsedu strany Smer Juraja Blanára. “Blaa, bla, blaaa, bla, blaaa, blaa, bla, bla..”  Viac vo videu nižšie. Navyše nemala problém v čase prísnych opatrení v našej krajine vycestovať na dovolenku do Spojených arabských emirátov. Viac sa dočítate —TU—

Ľudia sa z nej smejú

Pod príspevkami o trapase Romany Tabák sa kopia stovky až tisíce posmešných komentárov a mladú poslankyňu vonkoncom nešetria.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Romana Tabák – bla bla blaaa

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook / Video: YouTube