Preskočiť na obsah
Home » Tomáša († 34) našli po desiatich dňoch mŕtveho, Natália záhadne zmizla!

Tomáša († 34) našli po desiatich dňoch mŕtveho, Natália záhadne zmizla!

Letné radovánky pri jazerách sa stali osudnými pre Tomáša († 34) a Natáliu (26). Záchranári po Tomášovi pátrali desať dní. Hľadanie nakoniec skončilo tragicky, našli ho mŕtveho. Pátranie po Natálii z Prešova však stále pokračuje a rodina dúfa, že sa dievča, po ktorej zostal iba opustený čln, nájde v poriadku.

Tomáš vyrazil k jazeru v obci Bánov (okres Nové Zámky). Tridsaťštyriročný muž 29. júla odišiel z domu na bicykli, avšak späť už sa nevrátil. Po Tomášovi zostalo len koleso, ktoré ležalo na brehu jazera. Vedľa neho bolo poskladané oblečenie, ktoré tam Tomáš zanechal, ale po mužovi ani stopy. Bolo vyhlásené pátranie, ktoré podľa denníka Nový Čas trvalo dlhých desať dní. “Jedna pani ho videla na tom jazere, no potom sa vyparil,” uviedol pre vyššie spomínaný denník kamarát Tomáša. Potom sa jeho rodina dozvedela zdrvujúcu správu.

Telo Tomáša, ktorého jeho kamaráti opísali ako bezstarostného a veselého muža, vylovili z jazera. Záchranári znovu prečesávali tamojšie vody v pondelok od skorých ranných hodín. “Potápači z člna spozorovali na hladine ľudské telo, ktoré bolo neskôr identifikované a potvrdilo sa, že ide o nezvestného Tomáša,” uviedli členovia Pohotovostného pátracieho tímu. Zatiaľ nie je jasné, čo sa stalo, v prípade bola nariadená pitva, ktorá určí príčinu smrti.

Pátranie po Natálii pokračuje

Krásna blondínka z Prešova vyrazila na jazero Domaša v stredu 5. augusta. Veci si nechala pod bývalou chatou ND. Dvadsaťšesťročná žena bola ešte videná, ako vesluje na loďke, potom ako by sa po nej zľahla zem. “Natália sa vydala na Domaši na malej žlté loďke z Dobrej asi na Evu,” uviedla HAKA – Cielené pátranie po osobách s tým, že asi pol hodiny nato sa už našla len prázdna loďka.

Natália bola údajne vo vode ako doma, čo sa jej stalo, je teda záhadou. Z kamerových záznamov podľa denníka Nový Čas vyplýva, že Natália chvíľu plávala nad hladinou a znenazdajky zmizla pod hladinou. Ďalší záznam z kamier údajne zachytáva, ako zmizne z člna. Záchranári po Natálii stále pátrajú, ale zatiaľ bez úspechu.

nezvestná natália jazero domaša