Muž (24) vyhodil trojročného chlapca z piateho poschodia: “Bol zlý,” vysvetľoval policajtom!

Ohavný zločin spáchal Rus Leonid Kudryavtsev. Po hádke so svokrou vyhodil z okna piateho poschodia batoľa. Otec mal uviesť, že chlapčeka z okna vyhodil, pretože “bol zlý”. Rus bol ďalší deň zatknutý. Trojročný chlapec skončil vo vážnom stave v nemocnici.

K incidentu došlo v Moskve krátko potom, čo Kudryavtsev dorazil ku svojej svokre, kde práve býval aj trojročný chlapec . V byte malo dôjsť k veľkej hádke medzi mužom a staršou ženou, pričom Kudryavtsev stratil sebakontrolu a vyhodil malého chlapčeka z piateho poschodia, uviedol denník Daily Star .

Vydesení náhodní okoloidúci ihneď zavolali odbornú pomoc. Samotný páchateľ vzal nohy na plecia a bosý sa dal na útek moskovskými ulicami.

Mladý chlapec bol po dopade na tvrdú zem pri vedomí a komunikoval. Sťažoval sa na veľké bolesti. Podľa dostupných informácií bol prevezený do nemocnice vo vážnom stave.

Kudryavtsev bol zatknutý nasledujúci deň a bude poslaný na psychiatrickú analýzu po tom, čo údajne povedal policajtom, že jeho syn je zlý a že sa mu len snažil pomôcť.