Preskočiť na obsah
Home » Muž pochoval milovanú manželku: Žena sa o pár dní objavila doma živá!

Muž pochoval milovanú manželku: Žena sa o pár dní objavila doma živá!

Šokujúcou hrou osudu, alebo skôr popletených lekárov, si nedávno musel prejsť Ind Gaddayya. Žena mu mala údajne zomrieť na ochorenie covid-19, no len pár dní po pohrebe sa živá a zdravá objavila doma. Zmŕtvychvstanie však v tomto prípade nebol zázrak, lekári si len pomýlili v nemocnici dokumenty.

Rodine z indickej Christianpe bolo oznámené, že ich navždy opustila manželka, matka a babička Muktyala Girijamma, ktorá mala zomrieť na koronavírus . Jej stav sa počas domácej liečby zhoršil, preto nastúpila do nemocnice, kam ju prišiel navštíviť jej manžel, avšak svoju ženu nemohol nájsť. Najskôr mu lekári povedali, že pravdepodobne leží na inom oddelení, následne mu oznámili, že jeho žena bohužiaľ chorobe covid-19 podľahla. Telo údajne mŕtvej Muktyaly lekári rodine neodporúčali zo zapečateného vaku vyberať práve kvôli možnej nákaze.

Sedemdesiatročnej žene usporiadala zdrvená rodina pohreb. Pár dní po ňom sa ale stalo niečo úplne nečakané. Žena prišla živá a zdravá do svojho domu. O svojom pohrebe vôbec nič netušila. Navyše bola rozhnevaná, že ju nik z rodiny nevyzdvihol v nemocnici, odkiaľ a musela ísť nakoniec peši.

“V márnici sme si vyzdvihli telo inej ženy,” vysvetlil pre Daily Star synovec Nagu. “Pretože sme telo nemohli vidieť a overiť podobu, bolo zabalené v igelite, vzali sme si ho domov a usporiadali poslednú rozlúčku. Ale teraz nevieme, koho sme vlastne pochovali,” dodal Nagu.