Preskočiť na obsah
Home » Horúca Slovenka Bianka žije od devätnástich rokov v Argentíne: Pohľad na jej dokonalé telo by vám nemal ujsť

Horúca Slovenka Bianka žije od devätnástich rokov v Argentíne: Pohľad na jej dokonalé telo by vám nemal ujsť

Slovenská modelka Bianka Rajčoková sa rozhodla v devätnástich rokoch pre život v Argentíne, kam odletela za štúdiom. Pôvabná brunetka sa na sociálnej sieti Instagram môže pochváliť fanúšikovskou základňou tridsiatich tisíc sledovateľov, ktorých pravidelne zásobuje poriadne horúcimi snímkami. Toto dievča vás jednoducho očarí na prvý pohľad.

Krásna Bianka Rajčoková je pôvodom zo Slovenska, kde si v škole tak zamilovala španielsky jazyk, že nakoniec odletela študovať do Argentíny. “Od malička som vedela, že nechcem zostať študovať na Slovensku, pretože sa mi vždy páčil španielsky jazyk, a tak som sa rozhodla vyraziť do krajiny, kde sa hovorí španielsky,” uviedla v rozhovore pre portál infobae.com.

Zo Slovenska sa Bianka odsťahovala v 19 rokoch. “Rodičia ma v mojej ceste vždy podporovali,” uviedla modelka, ktorá sa v novej krajine aklimatizovala veľmi rýchlo. “Verím, že pre človeka nie je jednoduché presťahovanie do inej krajiny bez kohokoľvek. Ja som to brala ako zážitok. Chcela som cestovať a milujem spoznávať nové veci, miesta a učiť sa jazyky,” doplnila.

“Stretla som sa s mnohými ľuďmi, spoznala som krásne miesta a nakoniec som vďaka tejto skúsenosti oveľa rýchlejšie vyspela,” dodala brunetka, ktorá si založila vlastnú agentúru, vďaka ktorej môže byť každá udalosť nezabudnuteľným zážitkom. Nielen krásna, ale aj múdra a úspešná.

« z 9 »