Preskočiť na obsah
Home » Lacné nákupy lákajú Slovákov do Poľska. Viete ale, čo jete? Otestujte si názvy potravín

Lacné nákupy lákajú Slovákov do Poľska. Viete ale, čo jete? Otestujte si názvy potravín

Víta vás naša nová séria kvízov na tému cezhraničného nakupovania. Lacnejšie ceny, široký sortiment a blízka vzdialenosť lákajú stále viac Slovákov za hranice našej krajiny, najmä do susedného Poľska. Supermarkety tam ponúkajú množstvo atraktívnych produktov, ktoré často končia v košíkoch slovenských zákazníkov.

No aké sú tieto produkty a viete presne, čo jete? Uvedomujeme si, že nie vždy je jednoduché dešifrovať názvy poľských potravín, najmä tých, ktoré nemajú ekvivalent v slovenskej kuchyni. Preto sme pripravili zábavný kvíz, ktorý vás prevedie cez rôzne názvy potravín, ktoré si môžete kúpiť v poľských obchodoch. Otestujte svoje vedomosti a zistite, či viete, čo skutočne konzumujete, keď nakupujete v Poľsku. Začíname hneď teraz!

nákupy poľsko názvy potravín ako sa v poľsku volá kvíz test

 

 

Dúfame, že vám náš kvíz priniesol nielen zábavu, ale aj nové vedomosti o názvoch poľských potravín. Dobrú chuť a dovidenia pri ďalšom kvíze!

Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz. Alebo vyskúšaj šťastie a využi tlačidlo nižšie, ktoré ťa presmeruje na náhodný kvíz.