KVÍZ: Spoznáte ďalšie svetové krajiny len podľa slepej mapy?

Vitajte späť! Ak ste už absolvovali náš prvý kvíz so slepými mapami krajín z celého sveta a bavili ste sa, určite sa tešíte na ďalšiu časť. Pre tých, ktorí ešte nevedia, o čom hovoríme, ide o skvelú príležitosť, ako si vyskúšať svoje znalosti geografie a zároveň sa zabaviť. Opäť vás čakajú rôzne úrovne obtiažnosti a rôzne časti sveta, ktoré budete musieť rozoznať na základe slepej mapy. Ak ste ochotní prijať výzvu, pripravte sa na zábavu a dobrodružstvo, ktoré vás čaká v druhej časti kvízu so slepými mapami krajín z celého sveta!

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

#1. Ktorá krajina je na obrázku?

#2. Ktorá krajina je na obrázku?

#3. Ktorá krajina je na obrázku?

#4. Ktorá krajina je na obrázku?

#5. Ktorá krajina je na obrázku?

#6. Ktorá krajina je na obrázku?

#7. Ktorá krajina je na obrázku?

#8. Ktorá krajina je na obrázku?

#9. Ktorá krajina je na obrázku?

#10. Ktorá krajina je na obrázku?

Dokončiť

Výsledky

-

 

Gratulujeme vám k dokončeniu druhej časti nášho kvízu so slepými mapami krajín z celého sveta! Dúfame, že ste sa opäť dobre zabavili a zároveň si vyskúšali svoje znalosti geografie. Ak sa vám tento kvíz páčil a chceli by ste sa v budúcnosti zúčastniť aj ďalších podobných výziev, určite nás sledujte a nezmeškajte žiadnu zaujímavú príležitosť. A ak vás geografia naozaj baví a chceli by ste sa dozvedieť viac, neváhajte sa nad ňou hlbšie zamyslieť a objaviť nové skutočnosti a zaujímavosti. Ďakujeme vám za vašu účasť a tešíme sa na to, že si spolu zmeriame sily aj v budúcnosti!