Preskočiť na obsah
Home » Konečne PREHOVORILA: Zuzana Plačková REAGUJE na svoje zadržanie kvôli drogám!

Konečne PREHOVORILA: Zuzana Plačková REAGUJE na svoje zadržanie kvôli drogám!

NAKA v pondelok (27.9.) skoro ráno zadržala niekoľko osôb podozrivých z drogovej trestnej činnosti. Medzi nimi aj známu influencerku a hviezdu slovenského Instagramu Zuzana Plačkovú. V putách skončil aj jej manžel René Strausz. Podľa najnovších informácii mali byť obvinení z drogovej trestnej činnosti a členstva v zločineckej skupine.

V rámci protidrogovej akcie mali elitní policajti z NAKA zadržať až 15 osôb, medzi ktorými bol aj bývalý reprezentant v džude Tibor G. Ten mal byť vraj šéfom tejto organizovanej skupiny. Okrem neho zadržali aj známeho podnikateľa Miroslava F. z Hlohovca. NAKA našla 9 kíl pervitínu aj laboratórium na pestovanie marihuany.

Deň po zadržaní Zuzany Plačkovej a jej muža Reného prišla ešte šokujúcejšia správa. Obaja majú byť údajne obvinení z drogovej trestnej činnosti a členstva v zločineckej skupine. Informáciu priniesol portál tvnoviny.sk. Netrvalo dlho a polícia obvinenia potvrdila.

 

Prvá reakcia Plačkovej

V sprievode policajtov sa Plačkovej podarilo vyjadriť k celej záležitosti. “Ja neviem čo to je, aké sú pokyny. Dúfam, že sa to všetko čo najskôr vysvetlí. Chcem odkázať všetkým ľuďom, dávajte si pozor s kým sa stretávate, lebo môžete byť hodení do jedného vreca s určitými ľuďmi ani o tom nemusíte vedieť,” povedala Plačková novinárom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram / Video: TV JOJ