Preskočiť na obsah
Home » Čítanie z rúk: Priložte dlane k sebe a odhaľte, čo o vás hovorí táto čiara

Čítanie z rúk: Priložte dlane k sebe a odhaľte, čo o vás hovorí táto čiara

Čítanie z ruky dokáže prezradiť veľa nielen o vašej budúcnosti, ale aj o tom, ako sa správate vo vzťahu a v manželstve. Dajte preto dlane k sebe a zamerajte sa na líniu lásky, ktorá vedie od malíčka a smeruje nahor k prostredníku až ukazováku. Dopĺňajú sa vaše línie lásky na oboch dlaniach, alebo sa naopak rozchádzajú? Práve to prezradí, akí ste v láske.

Línie lásky sú na rovnakej úrovni

Pokiaľ máte na oboch dlaniach línie lásky na rovnakej úrovni a tieto čiary prechádzajú jedna v druhú, ste ideálnym partnerom či partnerkou pre život. Keď idete do vzťahu, beriete to veľmi vážne. Zakladáte si na trvalom vzťahu a so svojou polovičkou plánujete budúcnosť.

Konáte racionálne a vážite si to, čo máte. Nemáte v láske prudké životné zmeny. Keď chcete predsa len niečo zásadné zmeniť, dlho nad tým premýšľate a až potom konáte. 

Línie lásky sú na rovnakej úrovni

Ľavá línia lásky je nižšie než pravá

Je vaša ľavá čiara lásky nižšie ako pravá? Vypovedá to o vás, že preferuje starších partnerov. Považujete ich v porovnaní so svojimi rovesníkmi za oveľa múdrejšie a vyzretejšie možnosti. V tomto ohľade ste veľmi náročný, pretože viete, že starší partner vám toho môže dať oveľa viac.

Línia lásky na vašich dlaniach, ktoré sa rozchádzajú týmto spôsobom, o vás ďalej hovoria, že ste romanticky založený. Snažíte sa navyše konať nezávisle bez ohľadu na zaužívané normy a pravidlá. Často počúvate svoj šiesty zmysel, ktorý sa mýli iba výnimočne.

Ľavá línia lásky je nižšie než pravá

Ľavá línia lásky je vyššie než pravá

Ste človekom, ktorý sa nikam neponáhľa. Myslíte si, že nie ste ešte dostatočne pripravený na vážny vzťah, a tak sa doň vôbec neženiete. Láska totiž nie je vašim jediným dôvodom na šťastie.

Keď sa nakoniec rozhodnete pre výber životného partnera, vždy si vyberáte náprotivok, ktorý je rovnako starý alebo dokonca o niečo mladší ako vy. Lákajú vás aj známosti inej národnosti. Ste osoba, ktorá miluje očami, preto si zakladáte aj na partnerovej atraktivite.

Ste zdravo sebavedomý. Vo vzťahu jednáte za určitým účelom – chcete dosiahnuť najmä stabilné a pevné partnerstvo. A čo je dôležité, dokážete odpúšťať.

Ľavá línia lásky je vyššie než pravá