Preskočiť na obsah
Home » Ako teraz vyzerá „najškaredšia nevesta na svete“? Dnes je z nej kosť!

Ako teraz vyzerá “najškaredšia nevesta na svete”? Dnes je z nej kosť!

Ako by vám asi tak bolo, keby sa fotografie z vašej svadby stali nechcene virálnymi? Nie kvôli niečomu vtipnému, čo sa na vašej svadbe stalo, ale kvôli tomu, že vás verejnosť označila za škaredých? Svoje by o tom vedela rozprávať Ruska Elena, ktorej ľudia udelili titul „najškaredšia nevesta na svete“. Ako vyzerá dnes? Tomu by ste neverili. Z jej krásy teraz všetkým spadne sánka.

Svadobný príbeh Eleny a Borisa

Ruský pár Elena a Boris sa vzali v roku 2011. Svoju vzájomnú lásku chceli zdieľať so svetom, a tak svoje svadobné fotografie zverejnili pre rodinu, kamarátov a známych na Facebooku.

Ich rodina a priatelia svadobné fotky obdivne komentovali a priali novomanželom to najlepšie do spoločného života. Keďže ale boli tieto snímky na Facebooku verejné, našli sa bohužiaľ ľudia, ktorí uvedené svadobné fotky ďalej zdieľali a písali k nim nepekné komentáre.

Prečo sa fotky Eleny a Borisa stali virálnymi a prečo niektorí ľudia začali Elenu nazývať „najškaredšou nevestou na svete“? Elena sa pred desiatimi rokmi vymykala vtedajšiemu štandardu krásy. Mala veľmi vysoké čelo a kilogramy navyše. A práve to bol dôvod, prečo sa Elena a Boris dostali pod paľbu online šikanovania. Aj ľudia na ulici ich spoznávali a doberali si ich.

Elena si však povedala, že sa nebude kvôli posmeškom druhých rozhodne meniť. S Borisom sa stiahli do ústrania a snažili sa svoje svadobné snímky, ktoré boli virálne šírené na internete, čo najviac ignorovať.

Elena prešla úžasnou premenou, ľudia ju nespoznávajú

V priebehu rokov záujem o párik opadol. Mladá Ruska však začala mať kvôli svojej nadváhe značné zdravotné problémy, a tak sa pustila do výraznej zmeny životného štýlu. Začala pravidelne cvičiť a naordinovala si zdravý a vyvážený jedálniček. Podľa niektorých tiež podstúpila liposukciu a transplantáciu vlasov.

Dnes je z Eleny úplne iná žena, ktorú by ste v porovnaní s jej skorším ja rozhodne nespoznali. Táto Ruska je krajšia a štíhlejšia ako predtým. Že sa jej premena skutočne podarila, si samozrejme myslí aj jej manžel, s ktorým spokojne žije dodnes. Ostatne, Eleninu neuveriteľnú premenu môžete pozrieť aj vo videu zverejnenom na YouTube.