Bežkyňa v balerínkach Annamária: Tehotná v 16 rokoch! Priateľ ju už opustil kvôli inej

Vyhrávala preteky len v balerínkach, tento rok sa dokonca v behu na jednu míľu stala dorasteneckou majsterkou Slovenska. Šestnásťročná Annamária Horváthová dobyla atletický svet. Teraz je však jej športová kariéra zrejme u konca. Dievčatko, ktoré ešte len tento rok dokončilo ôsmu triedu základnej školy, je tehotné … S chlapcom, ktorý už ju opustil!

Chudobné dievčatko z rómskej osady pri Moldave nad Bodvou udivila svojimi výkonmi v behu aj bývalého prezidenta Kisku, ktorý jej osobne priviezol športovú atletickú výbavu, aby mohla rozvíjať svoj talent. Pod ochranné krídla si ju vzal tréner Norbert Pecze a doviedol ju až k republikovému prvenstvu. “Keď bude pravidelne chodiť na tréningy, tak určite dosiahne ešte lepších časov a výsledkov,”  bol presvedčený.

Lenže do slova a písmena sa naplnila predpoveď jednej zo susediek mladej Aničky bezchybne oboznámenej s tamojšími pomermi: “Balerínka do leta skončí so športom, pretože bude tehotná. Jej matka s tým nič nenarobí. Je to jej prvý chlapec, je do neho veľmi zamilovaná a teraz ju nič iné nezaujíma,” uviedla vtedy.

Že je v inom stave dievča potvrdilo reportérom denníka Nový čas . Otehotnieť mala s priateľom, s ktorým randila desať mesiacov. “Rozišli sme sa, má inú frajerku,” povedala smutne mladá atlétka, ktorá pobláznila Slovensko natoľko, že vďaka nej stavajú neďaleko jej osady moderný bežecký ovál. Športovci by sa na ňom mali preháňať už budúci rok. No, Annamária bude mať zrejme iné, materské, starosti…

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”Annamária Horváthová”]

Zdroj: Nový Čas / Foto: Facebook – Centrum voľného času Cvrček