19-ročný mladík sa zasnúbil so 76-ročnou dámou: “Koľko miliárd má babička?” pýtajú sa ľudia

19-ročný Giuseppe D’Anna z Talianska sa stal terčom verejnej kritiky po tom, ako zverejnil video na TikToku, na ktorom zrejme žiada svoju 76-ročnú priateľku o ruku. “Koľko miliárd má babička?” pýtajú sa jeho sledovatelia.

19-ročný Giuseppe D’Anna sa v pondelok na sociálnej sieti vyjadril, že sa zasnúbil so svojou 76-ročnou “spriaznenou dušou”, ktorej meno nebolo zverejnené.

D’Annovo video, ktoré doposiaľ zaznamenalo viac ako 20 miliónov pozretí, obsahuje fotografiu, na ktorej mladík kľačí na kolenách a žiada svoju 76-ročnú údajnú partnerku o ruku.

Tínedžer, ktorý sa narodil v roku 2003, následne zverejnil ďalšiu nahrávku, kde sa bozkáva so svojou sivovlasou snúbenicou narodenou v roku 1946, ktorá sa zdá byť žiadosťou o ruku nadšená.

“La nostra promessa,” napísal D’Anna pod klip, čo v preklade znamená “náš sľub”.

Na videu je vidieť aj žiarivý diamantový zásnubný prsteň, ktorým ju tínedžer počas žiadosti obdaroval.

“Toto je len začiatok dlhého vzťahu,” upresnil D’Anna.

Video bolo na TikToku hojne zdieľané, pričom do sekcie komentárov sa nahrnula skupina viac ako 50 000 divákov, ktorí sa podelili o svoje názory na tento nezvyčajný románik.

“Mám toľko otázok,” uviedol jeden zmätený divák, ktorého zrejme vyrušil vekový rozdiel 57 rokov.

Ďalší bol oveľa menej taktný, pričom napísal: “Preboha, len to teda nie!”

Medzitým iní drzí TikTokeri obvinili D’Annu, že využíva svoju oveľa staršiu partnerku iba kvôli jej peniazom.

“Koľko miliárd má babička na účte?” odvetil jeden z kritikov.

Niektorí diváci sa medzitým domnievali, že zrelá dáma je v skutočnosti mladíkova babička a že žiadosť o ruku bola len žartom.

Iní si všimli, že dvojica sa zvyčajne bozkáva na líce a na žiadnych videách, ktoré zdieľali na TikToku, ich nikdy nebolo vidieť, ako si prejavujú aj iné náklonnosti.

Zdá sa však, že 19-ročný D’Anna je odhodlaný dokázať pravosť ich vzťahu a v dňoch nasledujúcich po jeho žiadosti o ruku zdieľal ďalšie zamilované príspevky.

“Siamo anime gemelle,” napísala tínedžer pod jeden klip, čo v preklade znamená “Sme spriaznené duše”.

D’Anna a jeho 76-ročná “spriaznená duša” nie sú ani zďaleka prvým párom, ktorý upútal pozornosť svojím obrovským vekovým rozdielom.

V novembri 2021 prehovoril istý Brit, ktorý sa oženil so svojou 71-ročnou manželkou, keď mal len 17 rokov. Muž – teraz 23-ročný – prezradil, že bol nútený vyradiť zo svojho života “toxických” členov rodiny po tom, ako sa odmietli zúčastniť na svadbe s jeho nevestou, ktorá je od neho o niekoľko desaťročí staršia.

Zdroj/Foto: nypost.com, TikTok