Preskočiť na obsah
Home » Zverejnili PRÍČINU smrti Mekyho Žbirku (†69): Smutné slová manželky

Zverejnili PRÍČINU smrti Mekyho Žbirku (†69): Smutné slová manželky

Slovensko a Česko sa v stredu večer ponorilo do smútku. Vo veku 69 rokov nečakane zomrel úspešný a rešpektovaný hudobník Miroslav Meky Žbirka. Prvé slová jeho milujúcej manželky Kataríny.

Správa o smrti Mekyho Žbirku sa objavila na jeho oficiálnom Facebooku a Instagrame. Tragickú udalosť potvrdil jeho manažér Rado Mešša, ktorý sa to dozvedel od spevákovej manželky Kataríny. “Bola som s ním až do konca,” povedala zronene Katka.

Miro Žbirka so zdravotnými problémami bojoval už pred mesiacom. Vtedy na sociálnej sieti zverejnil fotku z nemocnice a prosil fanúšikom, aby mu posielali energiu. „Priatelia, dostihol ma nejaký zákerný bacil a skončil som na infúzkach,“ napísal k snímke. „Posielajte energiu, budem ju potrebovať…“ dodal umelec.

Miro Žbirka s manželkou Katkou

Miro Žbirka s manželkou Katkou

Príčina smrti

Meky aj pred dvomi rokmi bojoval s vážnych ochorením, keď ho v tom čase trápil ťažký zápal pľúc. Opakovaný zápal pľúc bol napokon príčinou smrti slávneho speváka. Chorobe podľahol 10. novembra 2021, čo bolo iba pár týždňov po tom, ako 21. októbra oslávil svoje 69. narodeniny. Vtedy na sociálnej sieti napísal k fotke z gauča: “Narodeninový opušťák a dobroty od fanúšikov.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

"Narodeninový opušťák a dobroty od fanúšikov," napísal Meky k fotke z gauča, keď oslavoval 69 rokov.

“Narodeninový opušťák a dobroty od fanúšikov,” napísal Meky k fotke z gauča, keď oslavoval 69 rokov.

Zomrel Miroslav Žbirka

Zomrel Miroslav Žbirka (†69)

Odpočívaj v pokoji, Meky

Odpočívaj v pokoji, Meky (†69)

Zomrel Meky Žbirka

Zomrel Meky Žbirka (†69)

Foto: Facebook