Preskočiť na obsah
Home » Vrchní, prchni! – Kvíz pre skutočných fanúšikov: Koľko detailov si pamätáte?

Vrchní, prchni! – Kvíz pre skutočných fanúšikov: Koľko detailov si pamätáte?

Vitajte v našom vzrušujúcom kvíze, ktorý je venovaný jednému z najobľúbenejších československých filmov – “Vrchní, prchni!”.  Tento komediálny klenot si získal srdcia mnohých divákov, a to svojou vtipnou a nezabudnuteľnou zápletkou. Pamätáte si na uvedený film aj vy? Ak áno, nasledujúci test bude pre vás prechádzka ružovou záhradou.

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Nech už ste zodpovedali správne všetky otázky, alebo ste sa pri niektorých zamotali, hlavné je, že sme si spoločne užili túto cestu do sveta tohto ikonického filmu. Ak vás kvíz ešte stále láka, môžete sa kedykoľvek vrátiť a vyskúšať si ho znova. Ďakujeme vám za účasť a dúfame, že sme vám priniesli dávku zábavy a spomienok.