VIDEO Slovenský masaker motorovou pílou: Dávid nechutne zaútočil na Adriána!

Zábery priamo z miesta činu. V Michalovciach nedávno došlo k hrozivému incidentu medzi niekoľkými mužmi. 30-ročný Dávid motorovou pílou zaútočil na Adriána a poslal ho do nemocnice. Všetko zachytili kamery.

Pred jednou z bytoviek v Michalovciach došlo k slovnej potýčke medzi Dávidom a niekoľkými mužmi. Potýčka sa však nečakane zvrtla a došlo k hrozivému zraneniu jedného z jej účastníkov. 30-ročný Dávid naštartoval svoju motorovú pílu a zaútočil ňou na 20-ročného Adriána, ktorý mal v ruke palicu.

Motorová píla ho však zasiahla a musel byť okamžite prevezený do nemocnice. „Po príchode na miesto zistili, že pred jednou z michalovských bytoviek po predchádzajúcej vzájomnej slovnej potýčke Dávid napadol 20-ročného mladíka, potom s ňou pobehoval po ulici až nakoniec vbehol do obytného bloku,” opísala incident policajná hovorkyňa. Adrián má teraz ruku v sadre, motorová píla mu spôsobila zlomeninu, poškodila svalstvo a nervy na predlaktí. Má 40 stehov a liečiť sa bude približne 6 týždňov.

Dôvod hádky neznámy

“Kamarát ma poprosil, aby som s ním išiel pre náradie na opravu auta do Michaloviec. Prišli sme tam spolu štyri,” opísal dôvody zranený mladík, ktorý nevedel povedať, prečo na nich útočil. Agresor skončil v rukách polície a hrozí mu trest vo výške od 4 do 10 rokov.

Útok Dávida motorovou pílou zachytili kamery.

Video/Foto: tvnoviny.sk