VIDEO: Neprispôsobivý mladík demoluje hroby na cintoríne pri Rožňave!

Ohavné! Sociálnymi sieťami sa šíri odporné video istého mladíka, ktorá demoluje hroby na cintoríne v obci Kunova Teplica v okrese Rožňava. Všetko natočil jeho kamarát. Prípadom sa už začali zaoberať policajti.

Na začiatku videa je počuť hudbu, ktorá má mladíka zrejme vyburcovať k vandalizmu na mieste večného odpočinku. Prechádza medzi hrobmi, skáče po nich a berie všetko, čo mu príde pod ruku. Bez zľutovania rozbíja kahance, svietniky a kvetináče. A to všetko sa prítomnosti ďalších jeho kamarátov. Všetci sa na demolovaní hrobov náramne zabávajú. Video sa dostalo k polícii, ktorá sa ním už začala zaoberať. U ľudí tieto zábery vyvolali veľké pohoršenie a zdesenie.

“Takéto konanie naozaj nevieme pochopiť. Od soboty sa sociálnymi sieťami masívne šíri video, na ktorom skupina mládencov chodí po cintoríne, pričom jeden z nich šliape po hroboch, z ktorých následne zberá sklenené kahance a tieto rozbíja o náhrobné kamene. V súvislosti s uvedenou udalosťou poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie pre prečin hanobenia miesta posledného odpočinku. Vo veci v súčasnosti prebiehajú ďalšie procesné úkony,” píše Polícia SR.

Mladík ničí hroby na cintoríne

Video/Foto: Facebook, YouTube