Tvrdý odkaz Polície SR pre Ibiho Maigu: TOTO bude hviezda Fontány pre Zuzanu dlho predýchavať!

Policajný zbor Slovenskej republiky nedávno vyzval herca a speváka Ibrahima Maigu (58) pôvodom z afrického Mali, aby radšej mlčal a šiel pomáhať lekárom. Polícia SR tak urobila prostredníctvom statusu na sociálnej sieti stránky Hoaxy a podvody.

Správca profilu polície na facebooku tým reagoval na Maigov nedávny príspevok, v ktorom Ibrahim, niekdajší “čierny bača” spochybňoval, že úmrtie známeho rozhlasového moderátora Jula Viršíka nesúvisí s očkovaním proti ochoreniu COVID-19, ktoré moderátor nedávno absolvoval.

“Áno, som Konspirátor, pretože som si dovolil mať vlastný názor a neveriť všetkému, čo mi systém tlačí do hlavy. Máte právo veriť, čo chcete, máte právo ma nazvať konšpirátorom, pretože ja som nikto len Ibrahim Maiga. Oni sú páni dokonalí zvaní Ministerstvo zdravotníctva, a preto len oni môžu mať pravdu, pretože tak to hovoria,” uviedol zrejme urazený herec, ktorého preslávili filmy zo série Fontána pre Zuzanu, v statuse.

Polícia však na Maigov vyššie uvedený príspevok bleskovo reagovala. “Pán Maiga, skúste raz v živote urobiť niečo užitočné. Buď mlčte, alebo choďte pomáhať lekárom na Slovensku, v štáte, ktorý vás prijal a ponúkol Vám podmienky na Vašu krátku umeleckú kariéru,” napísal správna facebookového profilu strážcov zákona.

Polícia taktiež poukázala na fakt, že štatút o škodlivosti očkovania opakovane šíri osoba, ktorej korene siahajú do afrického Mali. Práve Mali totiž patrí medzi niekoľko štátov sveta, do ktorého nemôže nikto vstúpiť bez absolvovania očkovania proti žltej zimnici.

Ibrahim Maiga

Ibrahim Maiga

Ibrahim Maiga

Ibrahim Maiga