Sisa Sklovská (55) si adoptovala syna: Jej túžbu po dieťati nezastavil ani vyšší vek!

Speváčka Sisa Lelkes Sklovská (55) je šťastne vydatá za podnikateľa Juraja Lelkesa (69). Manželstvo uzavreli v roku 2011, na deti však nikdy nedošlo. Jej muž Juraj má ale z predchádzajúceho vzťahu dcéru, s ktorou Sisa skvele vychádza. Pred pár dňami však spevácka diva prišla s prekvapivou novinkou. Adoptovala si syna!

Sisa Sklovská je za Juraja Lelkesa vydatá už 10 rokov. Manželský pár sa síce deťom nebránil, avšak osud všetko zariadil úplne inak. Kvôli kariére speváčky sa nestala mamou. Koncerty, nahrávanie, opera aj muzikály ju totiž stáli extrémne veľa času. “Akosi mi na to ušiel vlak. Alebo ako ja hovorím, nevyšiel mi krok. A potom keď mi prišiel ten pravý muž do cesty, tak snaha bola, ale to už bolo zrejme neskoro. Nemám z toho žiadnu traumu, milujem deti, deti milujú mňa. Mám veľkú rodinu a absolútne ničoho neľutujem,” priznala Sisa pred časom v relácii #tbt s Matúšom Krnčokom. Syna však už medzičasom má.

Sklovská vyučuje spev na Akadémii umení v Banskej Bystrici a podľa svojich slov práve tam stretla mladíka, ktorého si podľa svojich slov osvojila. “Chcem, aby moji študenti niečoho v živote dosiahli a boli mi za to vďační. Mňa to začalo úplne napĺňať z takej inej strany. Napríklad aj tým, že nemám deti a nikdy ich ani mať nebudem, tak sa to deje. To je moja rodina. Dokonca som si jedného žiaka adoptovala. Mám chlapca a veľmi nadaného. Okrem toho, že mám dcéru od Juraja. Tak mám ešte tohto jedného syna,” šokovala speváčka v nedávnom rozhovore pre televíziu TA3.

“Je to môj žiak Martin z akadémie. My sme si veľmi sadli od začiatku jeho štúdia. Poznám aj jeho rodičov a ľudsky sme si veľmi sadli. Medzi nami je vzťah ako medzi matkou a synom. On sám s tým prišiel, že cíti, akoby som aj ja bola jeho druhá mama. Tak sme len tak zo žartu urobili, že ja som bola s jeho rodičmi a v rámci rodiny sme to urobili ako taký zaujímavý akt, a jeho rodičia dovolili, aby som si ho adoptovala ako jeho druhá mama. Máme sa veľmi radi, a preto sme to takto urobili,” vysvetlila Sisa pre portál Pluska.

Zdroj/Foto: Markíza, TA3, Pluska.sk, Instagram