Preskočiť na obsah
Home » Separ otvorene o rozvode s Tinou: Falošné úsmevy a manželstvo už len naoko!

Separ otvorene o rozvode s Tinou: Falošné úsmevy a manželstvo už len naoko!

Vlani v auguste umelecký pár, rapper Separ (34) a speváčka Tina (37), šokoval vyhlásením, že sa rozchádza. Obaja tvrdili, že v tom nikto tretí nie je. Rok po rozvode ale muzikant otvorene prezradil, čo sa v ich manželstve skutočne už dlho dialo.

Už preto, že vychovávali dve deti, sa snažili pred nimi nehádať a rozísť sa v pokoji. Čo sa stalo.

“My sme už dlhšiu dobu s Tinou boli na tom tak, že som cítil, že to už nie je úplne ono. Ona tiež. Bolo to viac mesiacov, nie týždňov. Jedného dňa mi od nej prišla dlhá správa, že či to má vôbec zmysel. A ja som sa ani nesnažil na to reagovať inak, vedel som, že už je to za nami,” povedal už pred časom na rovinu Separ .

Tina má z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Richardom Lásikom syna Leonarda (8) a so Separom potom dcéru Tiu Liliannu (6).

Že bol ich vzťah dlho na bode mrazu, potvrdil Separ tiež vo svojom poslednom tracku. “Sorry, dávno nám ušiel vlak, tie spomienky dvíhajú tlak. Násilím úsmevy na fotkách, žili sme spolu, ale každý zvlášť … a moja odmena bola ozvena, za všetko to, čo som dal doteraz. Povedz, ako ďalej, alebo čo teda, tak sme hodili zápalku do sena. Teraz sa pozeráme na ten oheň ako horí, ale v duchu hovorím si ďakujem a dovi. Už to bolo celé násilím, tak stačilo mi, rakovina by ma zjedla ako ravioly,” rapuje Separ, ktorý už nejaký čas randí so sexi tanečnicou Cynthiou.

« z 11 »