SAJFA nakŕmil svoju dcérku sušenými červíkmi: Od ľudí si za to vyslúžil výsmech aj hnev

Matej Cifra, ktorého verejnosť pozná najmä pod menom Sajfa, sa starostlivo stará o svoju dcéru Sáru, ktorú má s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Pre mnohých ľudí je ako rodič príkladom, no u niektorých vyvoláva kontroverzie.

Sajfa, teda Matej Cifra, je veľmi aktívny na sociálnych sieťach, kde sa snaží byť príkladom pre ostatných. Nedávno sa rozhodol do osvety o závažnom civilizačnom probléme zapojiť aj svoju malú dcéru Sáru. Napriek tomu však nebol celkom pochopený a stretol sa s kritikou.

Na svojom Instagram účte sa totiž nedávno rozhovoril o probléme nedostatku jedla vo svete. V príspevku uviedol, že spoločne pracujeme na riešení svetového hladu a jeho dcéra Sára sa dnes sama naučila, že hmyz môže byť jedným z najjednoduchších spôsobov, ako tento problém riešiť. V sprievodnom videu ukázal, ako jeho dieťa konzumuje sušené červíky.

Možno moderátor nečakal, že jeho príspevok vyvolá taký rozruch, no niektorí ľudia mu za to vyslovovali silnú kritiku a reakcie boli väčšinou negatívne. Niektorí ľudia kritizovali Sajfu za to, že klame svoje dieťa a tvrdí, že hmyz je riešením svetového hladu. Iní vyjadrili názor, že nech si každý konzumuje, čo chce, ale klamať dieťa nie je správne a v budúcnosti sa to môže na dieťati prejaviť negatívne.

Bez ohľadu na jeho zámer sa zdá, že jeho dcéra si pochúťku zo sušených červíkov pochvaľovala. Aké sú vaše skúsenosti s konzumáciou hmyzu?

Screenshot_8

Zdroj/Foto: Instagram