Preskočiť na obsah
Home » Plačková chce predať luxusný dom v Miloslavove: Zbavuje sa vily, kde prebehla policajná razia?!

Plačková chce predať luxusný dom v Miloslavove: Zbavuje sa vily, kde prebehla policajná razia?!

Slovenská playmate modelka a influencerka Zuzana Plačková (30), ktorá je pre svoje styky s dílermi drog stíhaná na slobode a nedávno oznámila aj svoje tehotenstvo, na sociálnej sieti šokovala priznaním, že zvažuje predaj svojho luxusného domčeka v obci Miloslavov. Tam sa s manželom presunula z rušnej Bratislavy, býva tu sotva pár mesiacov! Čo sa deje?

Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz (32) aktuálne bývajú v obci menom Miloslavov, kde majú vilku, ktorú spoločne zvelebujú. Dom, v ktorom známa dvojica býva len pár mesiacov, však bude na predaj.

Dom, do ktorého koncom septembra 2021 vtrhla policajná razia, pretože dvojica je podozrivá zo stykov so zločineckou skupinou, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami, pôjde na trh z iného, ​​oveľa prozaickejšieho dôvodu. Plačková s manželom totiž chcú do nového!

Pritom sa zdalo, že je dvojica vo vytúženom dome, na ktorý čakali roky, naozaj spokojná. Interiér ich vilky doslova dýcha luxusom a exkluzivitou. Nachádza sa tam drahý nábytok či značkové tapety, čierny mramorový bazén a momentálne sa dokončuje aj domček pre hostí. Hoci to všetko znie ako opis perfektného miesta stvoreného pre dokonalý život, zdá sa, že Zuzana a René sa tu neplánujú ohriať príliš dlho.

Ich plány do budúcnosti vyšli najavo, keď jedna z fanúšičiek podotkla, že by chcela bývať v rovnakom dome ako prominentní manželia. A influencerka jej svojou pohotovou odpoveďou doslova vyrazila dych. „Pokojne. Tak o dva roky ho plánujem predať. Tak si našetri a môžeš sa ozvať,“ odpísala jej.

plačková predaj domu

Aj keď je to pre mnohých jej followerov obrovský šok, pravda je vraj taká, že manželia skrátka túžia po niečom úplne inom, úplne novom. A ako to už u nich býva, svoj sen si plánujú aj čoskoro splniť. Nech už pochádzajú ich príjmy z akýchkoľvek zdrojov, isté je, že do vrecka hlboko rozhodne nemajú.

A ani nepatrí medzi tých, čo by nejako extrémne šetrili, naopak. Hodlajú zainvestovať do ďalšej nehnuteľnosti, ktorá bude konečne tou pravou! „Chcem si postaviť svoj vysnívaný dom niekde pod lesom,“ zverila sa Plačková v instastories, keď ju jej priaznivci zahrnuli otázkami, prečo chce svoj aktuálny dom predať.

« z 12 »

Prečítajte si aj…

Obrovská novinka v slovenskom šoubiznise: Zuzana Plačková je tehotná, ukázala aj bruško!