Obrovská novinka v slovenskom šoubiznise: Zuzana Plačková je tehotná, ukázala aj bruško!

Jedna z najslávnejších tvárí slovenského šoubiznisu a predovšetkým sociálnych sietí sa pochválila s krásnou novinkou. Zuzana Plačková (30), ktorá doteraz rozširovala svoju rodinu s Reném Strauszom (32) iba o zvieracích členov, je v očakávaní. Hviezda instagramu sa stane matkou!

Kontroverzná celebrita, ktorá vlani oslávila tridsať rokov, nosí pod srdcom svoje prvé bábätko! „To najkrajšie, čo sa nám v živote mohlo stať. Naše dlho vytúžené dieťa! Budeme rodičia,“ pochválila sa fanúšikom na sociálnej sieti silikónom a botoxom vystužená Zuzana Plačková , ktorú jej priaznivci nazývajú Queen, teda kráľovnou. Dá sa teda nadnesene povedať, že zo Zuzany bude kráľovná-matka! Známa influencerka a jej muž René, ktorí sa v poslednej dobe radovali zo zvieracích prírastkov do rodiny, napríklad sliepky alebo prasiatka, tak budú čo nevidieť tlačiť detský kočík.

Pod videom, v ktorom sa Plačková teší z pozitívneho tehotenského testu a ukazuje rastúce bruško, sa to okamžite začalo hemžiť gratuláciami. So želaním všetkého najlepšieho sa ponáhľali napríklad speváčky Monika Bagárová (27) či moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (32), ktorá s Plačkovou spolupracuje na predaji kolagénov.

Zuzana aj s manželom Reném Strauszom pritom majú za sebou veľmi divoký rok. Národná kriminálna agentúra (NAKA) ich zadržala na jeseň 2021 v rámci protidrogovej akcie. Onedlho však boli prepustení. Zuzana s manželom sú vyšetrovaní na slobode a obaja trvajú na svojej nevine.

Práve tehotenstvo by pri prípadnom súdnom pojednávaní mohlo byť pre Plačkovú poľahčujúcou okolnosťou, a keby náhodou predsa len bola odsúdená na pobyt za mrežami, ako nastávajúca matka by mohla požiadať o odloženie výkonu trestu. Alebo by ju čakalo väzenie síce aj s dieťaťom, avšak s minimálnou ostrahou.

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”Plačková tehotná”]