Markíza odštartovala 3. sériu Svadby na prvý pohľad: Diváci kritizujú tento DETAIL!

Televízia Markíza v utorok večer odštartovala v poradí už tretiu sériu divácky obľúbeného programu s názvom Svadba na prvý pohľad. Princípom televíznej show je spojiť dvoch ľudí na základe vedeckých poznatkov, keď účastníkov posudzujú a párujú privolaní odborníci. Mladomanželia sa tak prvýkrát uvidia až pred oltárom. 

V úvode programu Markíza zhodnotila minuloročnú druhú sériu, v ktorej sa objavila aj pohľadná blondínka Tereza H. s partnerom Milanom B. Tí sa do seba zamilovali a svoje áno si povedali dokonca aj druhýkrát, a to už oficiálne. A práve pri vyjadreniach k uvedenej dvojici si diváci všimli poburujúci detail.

Jedna z odborníčok na vzťahy totiž uviedla, že Tereze a Milanovi k ich šťastiu pomohla práve veda. “Oni sú úžasným príklad toho, že to naozaj môže fungovať, že tá veda a tí experti vedia urobiť to, čo ten jedinec sám nedokáže bez pomoci, že nájdu tú spriaznenú dušu,” povedala matchmakerka Diana F.

To však nie je pravda. Pozorným divákom série z roku 2021 totiž neušlo, že Tereze odborníci pôvodne vybrali iného partnera. Milan bol iba jej trénerom, ktorý sa však do nej počas prípravy na show zahľadel. Následne musel odborníkov o svojich citoch k Tereze presvedčiť. Až na jeho naliehanie sa rozhodli vybrať namiesto pôvodne nimi zvoleného muža práve jeho.

Je tak logicky jasné, že Tereze a Milanovi k ich šťastiu veda a skúsenosti odborníkov pre výber dokonalých partnerov nepomohli, ak náhodou áno, tak iba minimálne. Vyjadrenia odborníčky boli preto v priamom kontraste s hlavnou myšlienkou relácie a jej sociálneho experimentu.

Bizardnej situácii, ktorá sa stala počas účinkovania Terezy a Milana vo Svadbe na prvý pohľad sa vo svojom videu venoval aj YouTuber Lukefry z Českej republiky. Jeho vyjadrenie nájdete od času 13:55.

Zábery zo skutočnej svadby Milana a Terezy si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, TV Markíza, Facebook, Instagram