Kvíz: Zvládli by ste poskytnúť prvú pomoc?

Väčšina ľudí už niekedy absolvovala kurz prvej pomoci. No aj keď má človek pocit, že vie základné pravidlá teoreticky, v praxi môže byť nervózny a začať robiť chyby. Preto je užitočné si pripomenúť najdôležitejšie zásady. Skúste si overiť svoje znalosti v nasledujúcom kvíze.

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do nášho kvízu o prvej pomoci. Dúfame, že ste si užili tento test svojich znalostí a že ste sa niečo nové naučili. Taktiež by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí sa venujú šíreniu informácií o prvej pomoci a pomáhajú šíriť povedomie o tom, ako si zachrániť životy v prípade nešťastia. Spoločne môžeme pomôcť zlepšiť situáciu v prípade núdze a zachrániť mnoho ľudských životov. Ďakujeme vám!