Kvíz: Zistite, čo viete o kultovom filme Vesničko má středisková!

Vesničko má středisková je kultový komediálny klenot, ktorý sa prvýkrát objavil na veľkom plátne v roku 1985 a odvtedy si získal obrovskú popularitu a vernú fanúšikovskú základňu. Jeho jedinečná atmosféra, originálny príbeh a nezabudnuteľné postavy sa stali neodmysliteľnou súčasťou tejto filmovej klasiky.

V nasledujúcom kvíze vám preto ponúkame možnosť prehĺbiť svoje vedomosti o tomto úžasnom filme. Bez ďalšieho naťahovania, zapojte sa a otestujte si svoje znalosti o legendárnej snímke “Vesničko má středisková”!

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Ďakujeme, že ste si našli čas zúčastniť sa kvízu o filme “Vesničko má středisková”. Veríme, že test, ktorý sme pre vás pripravili, vám priniesol zábavu a možnosť osviežiť si spomienky na túto ikonickú filmovú snímku.  Tešíme sa na vašu účasť aj nabudúce.