KVÍZ: Ako dobre poznáte filmových akčných hrdinov?

Pripravte sa na cestu do minulosti, kedy sa na plátnach kín premietali nezabudnuteľné snímky plné výbuchov, svižných akčných scén a charizmatických postáv. Tento kvíz je určený pre všetkých, ktorí vyrástli s Bruceom Willisom v “Smrtonosnej pasti” alebo sledovali neohrozeného Arnolda Schwarzeneggera v “Terminátorovi”. Pripravte sa na otázky o akčných hrdinoch, ktorí sa prehnali ulicami, bojovali so zločinom a zachraňovali svet v tomto nezabudnuteľnom období filmov.

Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Sylvester Stallone, Jean-Claude van Damme a Chuck Norris sú legendárni filmoví bojovníci, ktorí svojimi rolami inšpirovali mnohých dospievajúcich mužov k tomu, aby boli odvážnejší. Všetci už prekročili šesťdesiatku a prešli si mnohými zaujímavými životnými etapami. Pripomeňte si s nami niektoré z nich.

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Ak ste sa spoločne s nami zabávali a užívali si tento kvíz, radi vám prinesieme aj ďalšie články a aktivity plné zábavy a vzrušenia. Prečo si teda nepozrieť ďalšie články o filmoch, herných svetoch alebo kultúrnych udalostiach, ktoré vás môžu zaujať?