Prostoreká Žaneta hviezdou relácie Bez servítky: Dávno ju nikto nevyprášil a porodila UFO!

TV JOJ predstavila v relácii Bez servítky ďalšiu päticu hráčov. A ako to už býva v poslednom čase zvykom, diváci sa majú opäť na čo tešiť. Už v prvej časti najviac pozornosti pútala prostoreká krčmárka Žaneta.

Nový týždeň Bez servítky odštartovala sympatická Lenka, ktorej sa však až tak nedarilo. Našťastie, pri stole sedela aj 47-ročná krčmárka Žaneta, čiže kritika išla bokom a všetkých zabávala svojimi vskutku originálnymi hláškami.

Divákom jojkárskej šou bolo ihneď jasné, akým heslom sa veselá a úprimná blondínka riadi – čo na srdci, to na jazyku. “Nech si ma konečne niekto všimne. Veď ja som hviezda. A už ma dávno nikto nevyprášil,” smiala sa Žaneta na kameru.

Relácia Bez servítky

Relácia Bez servítky

Tréma z pôrodu

Vystupovanie Žanety rozdelilo divákov na dva tábory. Niektorí sa na nej bavia, iným sa zase nepáčilo jej vyjadrenie na pôrod vlastnej dcéry.  “Najväčšiu trému v živote som mala, keď som mala ísť porodiť moju dcéru. Som sa rozplakala, lebo som porodila UFO. Ona bola zelená v tej košieľke. To bolo neskutočne škaredé, malá hnida to bola,” povedala otvorene na kameru, po čom zrejme viacerým divákom padla sánka.

Divácke reakcie na Žanetu

“Však ta blondína je úplná typkiňa, sa smejem inak na nej. Neviem, ľudia, čo zas máte za mindráky,” napísala jedna z diváčok. “Jojka preráža dno z týždňa na týždeň výberom osadenstva,” nepozdáva sa zloženie ďalšej diváčke. A aký je váš názor na Žanetu a ostatných účinkujúcich v kulinárkej šou Bez servítky? Dajte nám vedieť v komentároch na Facebooku.

Žaneta Altobelliová v relácii Bez servítky

Žaneta Altobelliová v relácii Bez servítky

Žaneta Altobelliová

Žaneta Altobelliová

Zdroj/Foto: Facebook/TV JOJ