Koho z nich pustíte sadnúť? Test, ktorý odhalí vašu osobnosť

Ste presvedčení, že viete, aká osobnosť ste? Tento test vám odhalí aj to, čo ste ani netušili. Stačí sa rozhodnúť, koho pustíte sadnúť.

POSTUP

Pozorne si prezrite nasledujúci obrázok a bez zbytočného premýšľania sa rozhodnite, koho zo štyroch ľudí pustíte sadnúť. Vy ste pre túto chvíľu ten muž s taškou na kolenách. Už ste si vybrali? Tak kto je vašim favoritom, ktorému uvoľníte svoje miesto?

koho pustíte sadnúť test osobnosti kvíz

Tehotná žena

Je vašou voľbou tehotná žena s malým dieťaťom v náručí? Ste vo svojej podstate rodinný typ, ktorý miluje deti a ak ich ešte nemáte, tak po nich vo svojom vnútri túžite. Pokiaľ ste si to do dnešného dňa nechceli priznať, možno nastala tá pravá chvíľa uvažovať o bábätku. Veď tí drobci sú predsa takí sladkí.

Babička

Už od malička nás učili, že starší ľudia majú prednosť a je slušnosť im uvoľniť miesto. Je vaša voľba práve starenka s palicou? Svedčí to o vašej slušnosti, zmysle pre etiku, o čestnosti a nesmiernej vyrovnanosti. A nezáleží na tom, či ste žena, alebo muž. Gratulujeme, vážite si druhých a nie ste ľahostajní k svojmu okoliu.

Pán s barlami

Kto by ľahostajne prizeral na to, ako pán s barlou musí stáť, keď vy si pohodlne sedíte. Je to váš víťaz? Je o vás známe, že ste veľmi ohľaduplní a dokážete súcitiť s ostatnými. Možno ste tiež boli v podobnej situácii, a teda viete, aké je to ťažké žiť a pohybovať sa v dopravných prostriedkoch s týmto hendikepom.

Zombie

No to snáď nie, predsa neuvoľníte svoje miesto živej mŕtvole, alebo áno? Tak, potom ste trochu zvrátení a vašu myseľ zatemňujú predstavy o konci sveta a vôbec nemáte radosť zo života. Pokúste sa vidieť na svojom živote niečo krásne, snažte sa viac vnímať svoje reálne okolie a zabudnite na apokalypsu.