Nehanebný trapas slovenskej poslankyne! Prišla si uctiť Milana Lasicu a urobila TOTO

Slovensko sa lúči s velikánom Milanom Lasicom, ktorý 18. júla 2021 zomrel priamo na javisku Štúdia L+S vo veku 81 rokov. Skonal tam, kde to najviac miloval a za potlesku divákov. Rozlúčiť sa s ním chcela aj poslankyňa OĽaNO Romana Tabak. A ako to už u tejto bývalej tenistky býva zvykom, vyrobila ďalší trapas.

Romana Tabak napochodovala pred bratislavský hotel Tatra, kde sídli Štúdio L+S, aby si uctila pamiatku zosnulého Milana Lasicu. V chodbe tohto hotela bolo vytvorené pietne miesto s kondolenčnou knihou, kam teraz chodia mnohí Slováci. Zapaľujú sviečky a prinášajú kvety.

Pietne miesto s kondolenčnou knihou pred Štúdiom L+S

Pietne miesto s kondolenčnou knihou pred Štúdiom L+S

Uctila si pamiatku pri popolníku

Romana Tabak sa zmýlila a svoju kyticu a sviečku položila k popolníku, ktorý je umiestnený pred vstupom do hotela. Dokonca tam aj zapálila sviečku. Pamiatku si prišla uctiť v bielej minisukni a pri jej predklone nebol problém vidieť, čo má pod ňou. “Uctiť si zosnulého Milana Lasicu tak, že položíte kyticu a zapálenú sviečku pri smetiaku hotela Tatra. To nevymyslíš, to je Romana Tabaková,” komentoval tento akt politik Bekmatov.

Romana Tabak video zo svojho profilu stiahla, no neskoro. Teraz sa šíri sociálnymi sieťami a ľudia sa z 30-ročnej poslankyne opäť len smejú. “Myslím, že tá osoba je predstaviteľom dementnosti najvyššieho stupňa,” komentoval Laszlo. “Primerané jej intelektu,” pridala sa Mária. “A takéto tupela platíme z našich daní,” napísala Petronela.

Romana Tabak nemala v minulosti problém vycestovať za dovolenkou do Spojených arabských emirátov v čase, keď platili prísne opatrenia. Viac sa dočítate —TU— Pamätné je aj jej vystúpenie, kedy reagovala počas odvolávania expremiéra Igora Matoviča na predkladateľa návrhu – podpredsedu strany Smer Juraja Blanára – duchaplnou faktickou poznámkou: “Blaa, bla, blaaa, bla, blaaa, blaa, bla, bla..” Viac vo videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Poslankyňa OĽaNO Romana Tabak

Romana Tabak – bla bla bla

Video/Foto: Facebook, Instagram, YouTube