Fenka neustále vrčala na tehotenské bruško svojej majiteľky: Lekári odhalili šokujúcu príčinu!

Nie nadarmo sa hovorí, že psie zmysly sú jednou z najpozoruhodnejších vecí na svete. História totiž pozná mnoho udalostí, kedy pes dokázal vycítiť ťažkú ​​chorobu a  svojmu pánovi doslova zachrániť život. Príkladom môže byť nezvyčajný prípad Alhanny Butler a jej fenky menom Keola.

Alhanna a jej snúbenec Ricky boli nesmierne šťastní, keď zistili, že je tehotná. Keď však bola vo štvrtom mesiaci tehotenstva, jej fenka Keola sa začala správať čudne a neustále niečo naznačovala pri Alhanninom tehotenskom brušku. Hoci pár spočiatku správanie Keoly ignoroval, čoskoro si uvedomili desivý dôvod jej podivných činov.

Tehotenstvo pre Alhannu prebiehalo spočiatku bez problémov, až jedného dňa začala pociťovať ostré bolesti v krížoch. Intenzita bolesti sa neustále zvyšovala a nakoniec bola taká silná, že Alhanna nevládala ani len chodiť. Manžel Ricky ju preto urýchlene dopravil do nemocnice. Lekári ju však poslali domov s odporúčaním aby iba viac oddychovala.

Nasledujúci deň sa Alhanna so svojou situáciou zverila priateľom na facebooku. Opísala všetko od príznakov až po to, ako sa Keola v posledných týždňoch správala čudne. Tí jej odporučili, aby pre istotu navštívila iné zdravotnícke zariadenie. Podľa nich totiž mohol psík niečo cítiť. O to šokujúcejšie bolo zistenie, že sa nemýlili.

Ukázalo sa, že bolesť ženy bola spôsobená dvojitou infekciou obličiek. Ak by liečbu odložila o niečo dlhšie, príbeh by pravdepodobne skončil smrťou pre ňu aj pre dieťa. Všetko nakoniec dopadlo v úplnom poriadku a Alhanna v novembri 2015 porodila krásneho chlapčeka.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Alhanna Butler”]

Foto: Facebook – Alhanna Butler