Existuje 6 základných typov šibačov! Navštívil vás už niektorý z nich?

Veľká noc je tu, a s ňou i zástupy šibačov či oblievačov, ktorí každoročne navštevujú naše domácnosti. My sme sa ich rozhodli kategorizovať do 6 hlavných skupín. Trafili sme sa? 

Sadista

Korbáč si mýli so zbraňou a Veľkú noc s návratom do stredoveku. Jeho úlohou je čo najviac zraniť, a preto rád na šibanie využíva hrubší koniec korbáča. Keby mohol, pripne si k nemu i žiletky alebo klince. Frajer je však len dovtedy, kým sa proti nemu nespolčia viaceré ženy a neochutná vlastnú medicínu. Namiesto ručne maľovaných vajíčok tak skončí so svojimi fialovými.

Hasič

Po jeho odchode to u vás doma vyzerá akoby horelo. Všetko premočené do poslednej nitky tak, že ešte aj kabelkového psa musíte trikrát žmýkať, aby chudák náhodou nedostal zápal pľúc. Nevadí, aspoň na malú chvíľu máte doma Benátky, len tá gondola akosi chýba…

Parfumér

Zasmradí celý byt otrasnou kolínskou a ešte sa tvári, že vraj ide o nóbl značku. O týždeň ten hnus nájdete v supermarkete pri pokladni v zľave za 1 euro.

Notorik

Vypije všetko, čo nevypije jeho. Po poháriku do druhej a tretej nohy začne lamentovať, prečo ich nemá 8 ako pavúk. Rád si vypýta odliať ešte aj na cestu.

Bankár

Veľkú noc využíva najmä ako extra príliv financií, veď keď dávajú, treba brať, no nie? Pri šľahaní korbáčom má i svojskú básničku, ktorá znie: ,,Šibi ryby, mastné ryby, ja chcem iba žuvačku a 500 eur do vačku!” Zvyčajne však ide len o tínedžerov.

Flegmatik

Najobľúbenejšia skupina šibačov medzi ženami. Má viete kde celú Veľkú noc i vaše vajcia. Chvalabohu! Aspoň môžete viac koláčov zož… ehm … zjesť vy.