Chlapec, ktorý vedel chytiť za srdce. Čo všetko viete o nezabudnuteľnom Tomášovi?

Pane, ste ženatý? Hláška z populárnej horskej komédie Ako vytrhnúť veľrybo stoličku sa stala legendou. Rovnako ako chlapec, ktorý urputne zháňa mame ženícha (a sebe otca) – Tomáš Holý. Niekdajšia najväčšia detská hviezda bývalého Československa, ktorej osud nedoprial zostarnúť. 

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

V závere by sme chceli povedať, že filmy s Tomášom Holým nás neprestajne bavia a potešujú. Jeho herecký talent a charizma nám umožňujú vždy sa dokonale zabaviť, ale zároveň nás aj inšpirujú. Dúfame, že jeho filmová tvorba bude aj naďalej slúžiť ako príjemný únik pre všetkých, ktorí si radi užívajú kvalitnú zábavu.