Bartošová sa dočká vlastného seriálu: Toto nemá s nebohou Ivetou nič spoločné, hnevá sa ​​jej manažér!

Televízia Nova prostredníctvom služby Voyo uvedie trojdielny seriál o zosnulej Ivete Bartošovej († 48), ktorý ponesie názov Iveta. Dej seriálu sa bude zaoberať predovšetkým začiatkom jej kariéry vrátane vzťahu s Petrom Sepéšim († 25). Tomáš Gottlieb (72), ktorý ako prvý manažér Ivety poznal oboch veľmi dobre, ale so vznikajúcou snímkou nie je spokojný.

“Nove sa podoba Ivety vôbec nepodarila. Ale vôbec. Je tam herecký výraz a aj keď sa herečka Anna Fialová snaží, tak stále vyzerá profesionálne, kdežto Iveta, keď som ju spoznal, tak bola úplne naivné dievčatko,” vyjadril sa prvý manažér princeznej českého šoubiznisu Tomáš Gottlieb.

“Hlavne mi ale táto miniséria pripadá úplne zbytočná. Páčilo by sa mi to ako román. Ale oni píšu, že nazrú aj do Ivetinho detstva, čo mi príde úplne nanič. Hlavne posledná generácie ju absolútne nepozná, a aj keby ju poznala, nebola tak významná, aby o nej mal byť trojdielny seriál,” tvrdí bez zábran.

“Je to plač nad hrobom a podľa mňa je to plakanie úplne o ničom,” dodal manažér, ktorý si ani vo svojich vyjadreniach o svojej vtedajšej zverenkyni Ivete Bartošovej nebral vôbec servítku pred ústa.

“Iveta bola spurná a bola s ňou strašne ťažká práca. Som hrdý na to, že som ju dotiahol k Zlatému slávikovi. Až potom som ju odovzdal Láďovi Štaidlovi. Nikdy mi nepoďakovala. Ona je z rodiny, kde to takto nefunguje. Otec bol veľký komunista, predák v Kopřivnici, bohužiaľ hrozne pil. Iveta si z domu priniesla veľkú traumu. Mala ale šťastie, že to na ňu nikto nevedel. Bola čarovná, všetci ju milovali, ale nikto ju nevidel za zatvorenými dverami. Doma to bol fracek, ktorý si myslel, že všetko urobila ona. Že prišla, zaspievala a všetci sa zbláznili, ale pritom to bola neskutočná mravčia práca,” zaspomínal si pre portál Extra.cz Gottlieb.

[Best_Wordpress_Gallery id=”27″ gal_title=”Iveta Bartošová seriál”]

Zdroj/Foto: VOYO, Extra.cz