Preskočiť na obsah
Home » Ako držíte volant počas šoférovania? Prezradí to o vás, aký v skutočnosti ste

Ako držíte volant počas šoférovania? Prezradí to o vás, aký v skutočnosti ste

Osobnosť človeka sa dá odhaliť z niekoľkých vecí – z gestikulácie, z obliekania, zo štýlu chôdze alebo dokonca aj z jeho písma. Avšak aj spôsob, akým držíme volant pri riadení auta, toho prezradí viac ako dosť. Ako ho pri šoférovaní držíte vy?

Jednou rukou dole

Tomuto štýlu sa inak hovorí aj „povaľač. Značí to o vás, že máte radšej kvalitu ako kvantitu, čo sa odráža aj na vašich priateľských a partnerských vzťahoch. Tým svojim vyvoleným ste verní až za hrob, k telu si niekoho nového nepustíte

Ako v autoškole

V tejto pozícii volant držia pokojní a vyrovnaní ľudia. Vás vnútorný pokoj a mier by vám mohol hocikto závidieť, avšak vám váš občasný monotónny život lezie pekne krkom. Preto viete byť aj pekne blázniví, ale len na malú chvíľku.

Jednou rukou hore

Život neberiete príliš vážne a všetky situácie v ňom riešite s pokojnou a uvoľnenou hlavu. Často by sa mohlo zdať, že vo svojom živote nemáte nič, na čom by vám záležalo, pretože dokonca aj v ťažkých časoch na sebe nedávate nič poznať.

Jednou rukou uprostred

Žijete dneškom a nič viac vás nezaujíma. Milujete adrenalín, a preto taktiež vyhľadávate činnosti, kde tento pocit napätia môžete zažiť. Nemáte strach sa ani až po uši zamilovať, jednoducho si užívate každý deň a všetko čo prináša.

Oboma rukami dole

Ste rodený vodca a tento skutočný talent sa prejavuje predovšetkým vo vašom zamestnaní, kde dokážete viesť aj väčší tím ľudí. Ostatní k vám prichádzajú a chcú od vás radu, veria vám a dôverujú vašim schopnostiam.

Oboma rukami uprostred

Neznášate konflikty a hádky, pretože to všetko vedie k negatívnym emóciám, ktoré vo svojom živote nechcete. Často bývate aj uprostred hádok, kedy sa snažíte každú z rozhádaných strán medzi sebou uzmieriť.