Preskočiť na obsah
Home » Ako dobre poznáte porotcov SuperStar? (KVÍZ)

Ako dobre poznáte porotcov SuperStar? (KVÍZ)

Televízne večery patria už zopár týždňov tohtoročnej sérii Česko Slovenskej SuperStar. Kto sa stane novou hudobnou hviezdou, je zatiaľ vo hviezdach, avšak porotu už mal divák tú česť spoznať celkom dobre. Tak schválne, čo o pätici populárnych osobností, ktoré rozhodujú o osude súťažiacich, viete.

V teste je pre vás pripravených dokopy 10 otázok. Niektoré sú ľahšie, iné zas o dosť ťažšie. Správna odpoveď je vždy iba jedna. Koľko bodov sa vám podarí získať? Skúste a dajte nám vedieť v komentári na facebooku. Poďte na to!

Viac kvízov a zábavy nájdete —TU—

Štart

#1. Prvý ročník Česko Slovenskej SuperStar v roku 2009 vyhral Martin Chodúr. Porotkyňa a úspešná speváčka Monika Bagárová vtedy skončila na ktorom mieste?

#2. Leoš Mareš v priebehu rokov povýšil z moderátora na porotcu. S kým tvoril moderátorske duo v prvom ročníku Česko Slovenskej Superstar z roku 2009?

#3. Paľo Habera je okrem nekompromisného porotcu SuperStar známy predovšetkým ako spevák. Pôvodne však študoval?

#4. Patrícia Pagáčová má staršiu sestru Lindu. Práve vďaka nej sa začala zaujímať o herectvo. Nakoniec je to práve Patrícia, ktorá prenikla do sveta šoubiznisu, Linda sa stala?

#5. Hoci Monika Bagárová žije s česko-uzbeckým MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, v roku 2009 sa v rámci účasti v súťaži dala na nejaký čas dohromady so speváckym kolegom menom?

Rozišli sa však v dobrom a aj potom spolu boli schopní pracovať.

 

#6. Hudobníka a improvizátora Mariána Čekovského okrem iného preslávilo pôsobenie v kapele?

Čekovský hral v No Name na klávesy v roku 1998, potom z kapely odišiel.

 

#7. Leoš Mareš sám seba za speváka rozhodne nepovažuje, napriek tomu vydal štyri albumy a trikrát vypredal pražskú O2 arénu. Jeho veľkým hitom sa stala v roku 2018 upravená verzia piesne?

Ide o duet s Karlom Gottom, Mareš o ňom sníval dlhých šestnásť rokov.

 

#8. Marián Čekovský sa podieľal aj na seriáli Lokal TV, v projekte, ktorý býva označovaný ako slovenský South Park. Postaral sa o hudbu a zároveň aj?

Jeho hrdina sa volá Pišta Lakatoš.

 

#9. Patrícia Pagáčová (za slobodna Solaříková) si ešte pred tým, než sa z nej stala hviezda, zahrala po boku Miroslava Nogu rolu roztomilého dievčatka v českom seriáli s názvom Ranč U Zelené sedmy. Stvárnila tam postavu menom?

Bola to jedna z jej prvých hereckých rolí vôbec a sama hovorí, že tento seriál aj po rokoch miluje, je to vraj jej srdcovka.

 

#10. Paľo Habera tvorí už roky pár s českou supermodelkou Danielou Peštovou. Často sa tak zabúda, že bol dlho ženatý s inou blondínkou. Z prvého zväzku má Habera?

Dcéru má spevák zo zväzku s manažérkou Naďou, ktorá od rozvodu žije v Amerike. Zuzana zo speváka urobila trojnásobného dedka.

 
Dokončiť

Výsledky

-