Ako dobre poznáš Olympijské hry z Londýna 2012? Tento test ťa preverí ako pravého fanúšika!

Pozdravujeme! Dnes sa budeme v teste venovať olympijským hrám z roku 2012. Tento test je skvelou príležitosťou na preverenie tvojich znalostí a záujmu o olympijské hry. Okrem toho, bude to aj zábava! Test sa zameriava na históriu, športové udalosti a významné osobnosti, ktoré sú spojené s Olympijskými hrami v Londýne.

V teste sa nachádzajú rôzne otázky s rôznou náročnosťou, od jednoduchých faktov až po zložité otázky vyžadujúce analýzu a syntézu informácií. Poďme teda zistiť, koľko toho vieš o OH z roku 2012.

Keď dokončíš náš test, radi by sme ťa požiadali, aby si nás podporil/a jednoduchým spôsobom. Prosíme, zdieľaj s nami tvoje dojmy v komentároch na našej Facebook stránke, a to buď o tom, ako sa ti test páčil, alebo koľko bodov si dosiahol či dosiahla. Toto gesto bude pre nás veľmi cenné.  Ak bol test pre teba príjemným zážitkom, môžeš ho zdieľať aj s tvojimi priateľmi. Pre viac podobných testov navštív prosím tento odkaz.

 

Ďakujeme ti, že si sa rozhodol/rozhodla absolvovať tento test olympijských hier 2012. Dúfame, že si si ho užil/a a získal/a nové poznatky o histórii, športových udalostiach a významných osobnostiach týchto olympijských hier. Ak si urobil/a niekoľko chýb, nevadí, to je súčasťou učenia sa a zlepšovania. Dôležité je, že si sa snažil/a a zúčastnil/a sa tohto testu. Ešte raz ďakujeme a dúfame, že sa k nám čoskoro vrátiš pre ďalšie vzrušujúce testy a výzvy!